a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /  Gizlilik Politikası ve Yasal Uyarı

GİZLİLİK POLİTİKASI VE YASAL UYARI

Baby Touch, bebeklerini büyütürken ebeveynlerin zorluk çekebileceği alanlara yönelik eğitimleri ücreti karşılığında sunmaktadır.

Bu eğitimleri verirken, danışmanlar bilimsel bulguların yanı sıra kendi deneyimlerini de paylaşırlar. Bu sitede yer alan hiçbir bilgi ruhsal veya fiziksel tıbbi rahatsızlıkları tedavi etmek amacı ile yazılmamıştır ve hekimlerin ve sağlık profesyonellerinin tedavisi yerine geçmemektedir. Bu sebeple, işbu siteyi ziyaret edenler, site içeriğinin yalnızca eğitim bilgilerine ve deneyimlerin paylaşımı amaçlı olduğunu, tedavi amaçlı olmadığını anladıklarını ve bildiklerini, kabul, beyan ve taahhüt ederler. Bebeklerin davranışları doğrultusunda, sık rastlanan rahatsızlıkların ön teşhisleri danışmanlar tarafından konulabilir ama mutlak teşhisin hekimler tarafından yapılıp, tedavinin de hekimler tarafından yapılması için danışanlar yönlendirilir.

Bu web sitesinin içeriği Bebek Bakım Uzmanı ve Bebek Masajı Uzmanı tarafından oluşturulmuş olup, site içeriğinde makaleler bölümünde ücretsiz olarak genel nitelikte bilgi paylaşımının yanı sıra, eğitimler bölümünde yer alanlar, belirtilen ücretler karşılığında alınabilmektedir.

Bu web sitesinin ön yüzünde ya da ara yüzünde (danışan girişi yapıldıktan sonra) yer alan; tüm yazı, makale, soru, cevap, belge, fotoğraf, ses kaydı, video kaydı, görsel ve etkinlik takvimleri dâhil olmak üzere, her türlü içeriğin, site sahibinin izni alınmaksızın kullanılması (internet üzerinde veya yazılı olarak basılması, yayımlanması herhangi bir şekilde çoğaltılması, paylaşılması, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılması) kesinlikle yasak olup, işbu web sitesi sahibinin bu konuda her türlü yasal hakları saklıdır.

İşin tabiatı gereği bebeğinize ait ve kişisel verilerinizi Baby Touch ile paylaşmanız gerekmektedir. Üyelik oluştururken vereceğiniz bu bilgiler sadece bebeğiniz 2 (iki) yaşına gelene kadar, yalnızca bebeğinizle ilgili değerlendirmelerde kullanılacak, güvenli teknolojik sistemlerde saklanacak ve danışmanlık süresi bittikten sonra yasal saklama sürelerine uyularak silinecektir. Kişisel verileriniz, Baby Touch tarafınızdan önceden izin alınmaksızın üçüncü kişilere ifşa edilmeyecektir. Baby Touch’ın profesyonel gizlilik ilişkisi içerisinde olduğu hukuki ve mali danışmanları bu hükmün kapsamı dışındadır.

Yukarıda detaylıca izah edilen hususlara ve mevzuatlara aykırılık oluşturabilecek her türlü kullanıma ilişkin hukuki ve cezai sorumluluk, site ziyaretçileri tarafından beyan ve taahhüt edilir.

İADE VE İPTAL POLİTİKASI

Aileler katılmak istedikleri eğitimin ücretini ödedikten ve online/telefon üzerinden dersi yaptıktan sonra hizmet verilmiş sayılmaktadır. Ders alındıktan sonra herhangi bir sebeple danışmanlık hizmetinden vazgeçildiği belirtilerek ücret iadesinin istenmesi mümkün değildir.