a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

İletişim

a

İlsen Gürel KOÇ Kimdir?

Bebek Bakım Uzmanı - Bebek Masajı & Yogası Uzmanı

İlsen Gürel Koç

1981, İzmir doğumlu İlsen Gürel Koç, 10 yaşında İngiltere’de başladığı eğitimini, University of Brighton’dan ayrı ayrı aldığı, Muhasebe ve Finans, İşletme ve en son Pazarlama Yüksek Lisansları ile tamamladı ve Türkiye’ye temelli dönüş yaptı. 2009’da evlenip Ankara’ya yerleşti ve bir sene sonra kızı Mayla dünyaya geldi. Mayla’yı beklerken, yine İngiltere’den öğretmenlik belgesi alan İlsen Gürel Koç, bir sene Bilkent’te öğretmenlik yaptı. Bebeğini büyütürken bir takım zorluklar atlattıktan sonra, ülkemizde annelerin bu konuda aslında çok da yalnız olduğunu fark etti ve Baby Touch’ı kurma kararı aldı.

Önce İngiltere’de Anatomi ve Fizyoloji okudu ve ardından Bebek Masajı Uzmanlığını aldı ve sonra Amerika’dan Bebek Bakım Uzmanlığını aldı. Yine Amerika’dan, dünyaca ünlü Dr. Harvey Karp’ın Happiest Baby on the Block lisansını aldıktan sonra son olarak yine İngiltere’den Bebek Yogası Uzmanlığını aldı. 2013’ten beri bu alanda aktif çalışmakta olan İlsen Gürel Koç, 2015’ten beri Bebek Masajı hariç tüm eğitimlerini online ve telefon üzerinden vermekte.

Aralık 2015’te oğlu Alen doğdu ve 17 ay sonra da ikinci oğlu Danyel dünyaya geldi. 3 çocuğu, eşi ve kedisi Sparky ile Ankara’da yaşamakta.

Position: Bebek Bakım Uzmanı - Bebek Masajı & Yogası Uzmanı

Contact

Phone: +90 530 665 42 44

All Events By İlsen Gürel KOÇ Kimdir?

Haziran 7, 2019 @ 8:00 am - 5:00 pm
Haziran 12, 2019 @ 8:00 am - 5:00 pm