a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /  Fiziksel, Zihinsel, Sosyal ve Sözel Gelişim

Oyun, bebeklerin fiziksel, zihinsel, sosyal ve sözel gelişimleri için çok önemli ve gereklidir. Oyun aynı zamanda anne-babanın çocuklarıyla kaliteli vakit geçirmeleri için ideal bir fırsat sunar.

Günümüzde, hayat telaşı içinde kaybolan ve çocuklarına iyi bir gelecek sunma endişesiyle her zamankinden fazla çalışan ebeveynler, kendilerini bebekleri ve küçük çocuklarıyla daha az vakit geçirirken buluyorlar.

Ebeveynlerin kendilerini sorgulamalarına sebep olan bu üzücü ‘zaman tercihi’, bebeklerinin gelişimini de olumsuz etkiliyor. Yapılan araştırmalar bebeğinizle günde 20 dakika kaliteli zaman geçirmenin onların gelişimi için yeterli olduğunu gösterse de, Baby Touch olarak günde 1 saatinizi 20’şer dakikalık setler halinde bebeğinizle geçirmenizin kendiniz ve onlar için daha mutlu yarınların yatırımı olacağı kanaatindeyiz.

Peki, bu 20 dakikalık zaman dilimlerinde neler yapabilirsiniz?

Baby Touch olarak, sadece bir bebek değil, bir beyin yetiştirdiğimizin farkındayız. (Makaleyi okumak için lütfen tıklayın)

Sizin için bebeğinizle yapabileceğiniz, Fiziksel, Zihinsel, Sosyal ve Sözel gelişimlerini destekleyecek günlük aktiviteler hazırladık. Her pakette 1 ay boyunca, her gün uygulayabileceğiniz farklı aktivitelerin yanı sıra, o ay bebeğinizin gelişimine dair, farklı alanlarda bilgilere de erişebileceksiniz.

Pahabiçilemez anlar biriktirebileceğiniz bu eğitim paketi, günlük 10TL maliyetiyle hem size hem de bebeğinize iyi gelecek.