a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /  Baby Touch Anneleri
İlsen’i kendisinden danışmanlık alıp çok olumlu sonuçlar alan arkadaşlarımız sayesinde öğrendim, Kolik bir bebeği sakinleştirmek için çok yaratıcı uyutma yöntemlerimiz vardı ancak hepsi 45dk fazla uyku getirmiyordu çalışan bir anne olarak 5. ayda artık uykusuzluk yıpratıcı bir hal almıştı ayrıca aile içinde stresli bir ortam oluşmasına neden olmuştu bebeğim için uyku eğitimi planlamam vardı ancak zamanlama olarak erken mi diye düşünüyordum tanışmak için İlsen’i aradım ve konuya hakimiyeti durum analizi ve yaptığı doğru tespitler ile çok yumuşak ve çaktırmadan bir geçiş planı oluşturduk ilk sonucu 3.gün sonun yatağa koyunca uyumasıyla aldık geriye İlsenin tabiri ile “ince ayarlar” yapmak kaldı 1. ay içinde yemek ve uyku düzeni oluşmuştu.
Elif Karabay
Oğlum 13 aylıktı ve uykuyu seven bir çocuk olmasına rağmen geceleri iki saatte bir uyanıp, emmek istiyordu. Uykusuz gecelerin yorgunluğu canıma tak etmişken, bir arkadaşım İlsen Hanım’dan söz etti. Ertesi gün hemen aradım ve çalışmaya başladık. 2 ay süren, her şeyi en baştan düzenlediğimiz ve bebeğime bir rutin oluşturduğumuz bu süreçte, İlsen Hanım her an tavsiyeleriyle yanımızdaydı. Oğlum 3 yaşına yaklaştı ve biz hala rutinimizi koruyoruz. Oğlumuzun sağlık ve huzurla büyüdüğünü gördükçe de emeklerimizin karşılığını aldığımızı hissediyoruz. Şimdi 35 haftalık hamileyim ve ikinci çocuğumu, ilk günden İlsen Hanım’ın tavsiyeleriyle büyüteceğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ne zaman bir çıkmaza düşsem hemen yardımını bana ulaştıran, çocuk konusunda bilgilerine ve önerilerine çok önem verdiğim İlsen Hanım’a sonsuz teşekkürler! İyi ki varsınız!!!
Simay Akdağ
İlsenle bebeğim doğmadan önce bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Gerçekten hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri ilseni aramak oldu. Sadece uyku mu kesinlikle hayır. Oğlumu doğunca sünnet ettirme kararımı bile onun sayesinde aldım. Doktorumdan memnun değilim dedim aradım, ne giydircem dedim aradım, odadaki nem kaç olmalı dedim aradım, bebeğim kusuyor dedim aradım. Sürekli aradım ve o hiç bir zaman yeter artık burçe benim işim uyku demedi. Bütün bilgilerini, tecrübelerini benimle paylaştı. Uyku konusuna gelince doğduğundan beri ilsen hayatımızda olduğu için rutinimiz var saatlerimiz belli ve benim oğlum çok zorlanmadan 2aylıklen kendi kendine uyumayı öğrendi. Arasıra bozulsa da ilsenin ufak dokunuşlarıyla tekrar normale dönüyoruz. İlseeen iyi ki varsın iyi ki
Burçe Dizdar